Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality. Very pretty
Color: Black
Price: 192kr
Original Price: 195kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 52 cm |
| SKU | sb2305086719999403 |
Author: k***a
Date:
Review: Good quality. Very pretty
Color: Black
Author: t***0
Date:
Review: my fav wig! the hair is soft and the clips are good quality. I am so happy with this purchase
Color: Black
Author: s***o
Date:
Review: Very good and comfortable to wear
Color: Black
Author: s***y
Date:
Review: Great wig it’s comfortable too
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.